_

Kurumsal

Hakkımızda

Temel felsefemiz kaliteli üretim, güvenilir hizmet anlayışımızla müşterilerimiz ve ortaklarımız ile aramızdaki ilişkilerimizi ortak fayda sağlayacak şekilde ilerletmektir. Gölsu Madencilik İnşaat 2017 yılında; inşaat sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Faliyet alanları; gölet ve sulama inşaatı, HES, alt yapı, üst yapı, yüksek kalitede tesis inşaatı, Fore Kazık, Mini Kazık, Jet-Grout, Zemin Çivisi, Shotcrete ve Ankrajlı iksa imalatlarıdır.
Türkiye’nin birçok yerinde, değişik projelerinde bulunmuş ve halen çeşitli bölgelerde faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Uluslararası Standarttayız! 
VİZYONUMUZ
Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.
Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.
MİSYONUMUZ
Birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.Birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.